Проекти рішень чотирнадцятої сесії міської ради VIII скликання

• 07.10.2021
  1. Про затвердження  звіту  про  виконання  бюджету  Фастівської  міської  територіальної  громади  за  9 місяців  2021  року.
  2. Про внесення змін до рішення міської ради № 49-ІV-VІІІ від 23.12.2020 року «Про міський  бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік».
  3. Про дотримання вимог у сфері захисту тварин від жорстокого поводження на території Фастівської МТГ.
  4. Про перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади.
  5. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва закладу торгівлі на земельній ділянці по вул.Незалежності, 62-А в с.Бортники, Фастівського району, Київської області.
  6. Земельні питання.
  7. Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на передачу транспортного засобу в  користування Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
  8. Про припинення дії договору оренди нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: вул.Л.Толстого, 9, м.Фастів, Фастівського р-ну, Київської обл., укладеного з ТОВ «Фастівська автошкола»
  9. Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна, що знаходиться за адресою: вул.Шевченка, 37, м.Фастів,  Фастівського р-ну, Київської обл., укладеного з Комунальним некомерційним підприємством Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
  10. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення до Переліку нежитлових приміщень, за адресою: пл.Соборна, 1, м.Фастів,  Фастівського р-ну, Київської обл.
  11. Про продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень, за адресою: пл.Соборна, 1, м.Фастів,  Фастівського р-ну, Київської обл., укладеного з Фастівською районною державною адміністрацією Київської області
  12. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади, в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення до Переліку нежитлової будівлі, за адресою:       вул.Гетьманська, 79а, м.Фастів,  Фастівського р-ну, Київської обл.
  13. Про продовження терміну дії договору оренди нежитлової будівлі, за адресою: вул.Гетьманська, 79а, м.Фастів,  Фастівського р-ну, Київської обл., укладеного з Громадською організацією «Фастівський козацький курінь Українського козацтва»
  14. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади, в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення до Переліку нежитлового приміщення, за адресою: вул.О.Зінченка, 1а, м.Фастів,  Фастівського р-ну, Київської обл.
  15. Про продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення за адресою: вул.О.Зінченка, 1а, м.Фастів,  Фастівського р-ну, Київської обл., укладеного з Виконавчим комітетомФастівської міської ради
  16. Про надання згоди на отримання благодійної допомоги у вигляді  «Будівництва дитячого спортивного майданчика на території Фастівського академічного ліцею №9 за адресою: вул. Шевченка, буд. 51, м.Фастів, Київської області»
  17. Про   затвердження   розміру   кошторисної  заробітної  плати, який  враховується  при визначенні  вартості  будівництва на стадії складання інвесторської кошторисної документації, при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів із бюджетів усіх рівнів
  18. Про затвердження   Статуту комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради “Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги “в новій редакції