БТІ та Юстиція: співробітництво

Упорядкування взаємовідносин щодо інформаційної взаємодії нотаріусів та Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівське міське бюро технічної інвентаризації» й обміну інформацією про об’єкти нерухомого майна, необхідною для здійснення нотаріусами своєї професійної діяльності, а також підвищення якості та ефективності вчинення нотаріальних дій, та пришвидшення їх без залучення фізичних осіб:

  • З метою оперативного отримання інформації щодо нерухомого майна, нотаріуси надсилають на спеціально визначені електронні скриньки запити. Електронні скриньки – fastiv_bti_dovidka@ukr.net та/або ludok2013@ukr.net ( з обов’язковим зазначенням номеру замовлення ( або номеру архівної справи); адреси нерухомого майна вказаного в запиті, прізвища, ім’я , по батькові замовника, тощо)
  • Працівник БТІ здійснює ідентифікацію нотаріуса шляхом перевірки чинності сертифікату відкритого ключа та наявності інформації в Єдиному реєстрі нотаріусів. ( база відкрита для загального доступу)
  • В однодневний строк обробляється інформація, виставляється рахунок, підтверджується проплата і з моменту проплати існує 10 днів в БТІ для оформлення довідки і надання її нотаріусу в електронному варіанті, або (за бажанням надсилається на поштову адресу в паперовому вигляді).
  • Відповідь на запит нотаріуса, надається БТІ протягом 10 (десяти) робочих днів у вигляді сканкопії з використанням електронного цифрового підпису.
  • Поряд з наданням інформаційної довідки в електронному вигдяді також приймаються запити від нотаріуса і в паперовому вигляді та надаються відповіді на паперових носіях.

25 травня 2023 року між Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ)  та Фастівською міською радою Київської області, відділенням Нотаріальної палати України у Київській області та КП  ФМР «Фастівське БТІ»  відбулося підписання меморандуму про співробітництво