Реалізація проекту реконструкції Фастівської БЛІЛ: зустріч міського голови з колективом лікарні

• 22.04.2024

Про хід реалізації проекту «Капітальний ремонт головного лікувального корпусу КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» по вул. Героїв Чорнобиля, 17 в м. Фастів Київської області (коригування 2)» сьогодні розповів міський голова Михайло Нетяжук  колективу лікарні у форматі виїзної зустрічі, детально роз’яснивши кожен етап реалізації проекту

• 12 лютого між Міністерством фінансів України,  Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України,  Фастівською міською радою,  та  Виконавчим комітетом Фастівської міської ради укладена Угода про передачу коштів позики.
  • 21 березня фахівці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України погодили тендерну документацію по проєкту на відповідність додатковим вимогам і особливостям, які встановлені Європейським Інвестиційним Банком
  • 5 квітня було оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю робіт за предметом закупівлі: «Капітальний ремонт головного лікувального корпусу КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ»
  • 15 квітня відбувся аукціон, у процедурі закупівлі взяли участь 3 учасники

З 16 квітня розпочався черговий обов’язковий етап: оцінка пропозицій першого учасника, тривалість якого, відповідно до законодавства, до 20 робочих днів. Після цього буде прийнято рішення щодо відхилення пропозиції першого учасника або укладання з ним договору на виконання робіт.

#ВідновленняФастів