У Фастівській громаді відбулася чергова зустріч Робочої групи “Здорова громада”.

• 30.04.2024

Під час заходу було проаналізовано дані анкетування населення, щодо дотримання правил здорової поведінки. Це дослідження дало змогу сформувати та підтвердити пріорітети розвитку “Здорової громади”, зокрема планування комплексу заходів, щодо профілактики та раннього виявлення онкозахворювань серед населення.

В контексті цього, було закцентовано увагу на важливості комунальної цільової програми здоров’я громади.

В рамках зустрічі також відбулася презентація програми міні-грантів від проекту “Наша нова громада” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”для мешканців Фастівської громади.

Інформаційно: ” Наша здорова громада”- це ініціатива, спрямована на глибоке дослідження та вдосконалення здоров’я громадян. Вона включає в себе серію заходів, спрямованих на аналіз поточного стану здоров’я населення та розробку ефективних стратегій його покращення.