01 травня 2024 року стартувало громадське обговорення кандидатури Несеної Світлани Григорівни на посаду старости Оленівського старостинського округу

• 01.05.2024

Фастівська міська рада Київської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Оленівського старостинського округу.

Відповідно до  статті 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Фастівський міський голова вносить на громадське обговорення кандидатуру  НЕСЕНОЇ СВІТЛАНИ ГРИГОРІВНИ на посаду старости  Оленівського старостинського округу.

Розпорядження від 01.05.2024 року № 95-од «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Оленівського старостинського округу» розміщено на офіційному сайті Фастівської міської ради та її виконавчих органів.

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ВІДБУДЕТЬСЯ:

з  01.05.2024 року протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів

в межах Оленівського старостинського округу:

Опитування жителів відповідного старостинського округу забезпечується членами організаційного комітету та проводиться у формі заповнення підписних листів на підтримку кандидатури старости.

с.Оленівка, вул.Варвари Ханенко,1,

адмінприміщення  Оленівського  старостинського  округу,  відповідальна особа: член організаційного комітету Валентина Маноха.

Жителям Оленівського старостинського округу для  участі в громадському обговоренні при собі необхідно мати паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

ІНФОРМАЦІЙНО

НЕСЕНА СВІТЛАНА ГРИГОРІВНА –

громадянка України, народилася 03.03.1968 року в с.Стара Царичанка,  Білгород – Дністровського району,Одеської області. Проживає в с. Оленівка , Фастівського району, Київської області.

Освіта вища. Закінчила Одеський сільськогосподарський інститут і отримала кваліфікацію « Облік і аудит».

Трудова діяльність:

1988 р. по 1993 р.  – бухгалтер в колгоспі « Расцвет» с. Стара Царичанка;

1993р. по  1998р. –  головний спеціаліст  та начальник  відділу обліку та звітності Білгород-Дністровської податкової адміністрації;

1998р. по  2003р. –  головним спеціалістом, начальником відділу аудиту та контрольно-ревізійної роботи надалі заступником  начальника Головного управління обліку та звітності Державної податкової адміністрації України;

2003 р. по  2014р. – головний спеціаліст, начальник відділу надалі начальник Управління взаємодії з правоохоронними та іншими державними органами, завідувач сектору внутрішнього аудиту, секретар колегії Держфінмоніторингу Укоаїни:

2014р. по 2015р. – головний спеціаліст відділу аудиту Міністерства культури України,фінансовий аудитор Українського культурного фонду;

2015р. по  2018р. – депутат VII  скликання Оленівської сільської ради;

2018р. – діловод в Оленівській сільській раді;

2019р. по 2020р. – начальник відділення Укрпошта в с. Оленівка;

2020 р. по 2021р.- завгосп в Оленівській гімназії;

З 2021 р по сьогоднішній день  працює завідувачкою сектору надання адміністративних послуг Фастівської міської ради

З вересня 2023 року  виконує обов’язки старости  Мотовилівського та Оленівського старостинських округів.

У 2024 році пройшла навчання за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації « Школа підготовки старост» та отримала сертифікат.

Заміжня. Має сина,невістку і онучку.