Про затвердження   Статуту комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради “Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги ” в новій редакції

• 24.10.2021

Про затвердження   Статуту комунального некомерційного

підприємства Фастівської міської ради “Фастівський міський

Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги “

в новій редакції

З метою оптимізації управління суб’єктами господарювання комунальної форми власності у сфері охорони здоров’я, підвищення якості надання медичних послуг у Фастівській міській територіальній громаді та можливості ефективного використання бюджетних коштів, на підставі рішення Фастівської міської ради № 16-ХІ-VIIІ від 16.09.2021 року «Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський  Центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом приєднання до Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський  Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» та  відповідно до ст. 25 та п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» в новій редакції (додається).
  2. Статут комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» в новій редакції ввести в дію з 01.01.2022 року.
  3. Директору комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» провести державну реєстрацію Статуту Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» у новій редакції відповідно до чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Статут

Міський голова                                                                      М.В. Нетяжук