Територіальний центр

Фастівський міський територіальний центр соціального обслуговування 

(надання соціальних послуг)

виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Знаходимось за адресою: 08500, вул. Льва Толстого,13, м. Фастів, Київська область.

Контактний телефон: (04565) 6-14-56.

Електронна адреса: 08500ter@ukr.net

Директор терцентру – Міщенко Валентина Олександрівна.

 

Територіальний центр провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від соціальних послуг, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання державних стандартів соціальних послуг, етичних норм і правил.

Територіальний центр забезпечує безоплатне здійснення своїми структурними підрозділами надання соціальних послуг: громадян похилого віку, інвалідів, хворих), які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

Територіальний центр надає платні соціальні послуги : громадян похилого віку, інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу. Тарифи на платні соціальні послуги встановленні територіальним центром відповідно до постанови КМУ від 09.04.2005р.№268 «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги» і  затверджені директором.

Для надання соціальних послуг громадяни, подають письмову заяву територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Фастівської міської ради, яке  в триденний строк після її надходження надсилає запит до закладу охорони здоров’я за місцем проживання для одержання медичного висновку про його здатність до самообслуговування та потребу в постійній сторонній допомозі, до відповідної  установи, організації, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, або виконавчого комітету сільської(селищної) ради за місцем реєстрації громадянина для отримання довідки про склад сім’ї або до зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб і до територіального органу ДФС для отримання довідки про доходи громадянина. З метою встановлення наявності (відсутності)речових прав на нерухоме майно громадян, які подали заяву, а також наявності укладених такими громадянами договорів довічного утримання.

У п’ятиденний строк після отримання надходження запиту відповідні суб’єкти надають:

  •  медичний висновок,
  • довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб,
  • довідку про доходи громадянина.

Після цього територіальний центр в одноденний строк приймає рішення про надання або відмову в наданні соціальних послуг.

Територіальний центр визначає індивідуальні потреби отримувача соціальної послуги, встановлює групу рухової активності, визначає зміст соціальних послуг, уточнює обсяг, складає індивідуальний план, приймає рішення про необхідність надання соціальних послуг, про що видається наказ, та укладається з отримувачем соціальної послуги договір про надання таких послуг. На громадян,  з якими уклали договір заводиться особова справа,  де підшиваються усі документи.

У територіальному центрі ведеться облік громадян, яким надаються соціальні послуги, як на платній, так і на безоплатній основі.

Медичними протипоказаннями для надання соціальних послуг громадян є наявність у них інфекційних захворювань, залежності від психоактивних речовин, алкоголю, психічних захворювань, що потребують перебування на спеціальному диспансерному обліку.

Надання соціальних послуг громадянам структурними підрозділами територіального центру припиняється:

  • поліпшення стану здоров’я , в результаті чого громадянин втрачає потребу у наданні соціальних послуг
  • виявлення у громадянина, якого безоплатно обслуговує територіальний центр, працездатних рідних(батьків, дітей, чоловіка, дружину) або осіб, які відповідно до законодавства повинні забезпечити йому догляд і допомогу, або осіб, які уклали договід довічного утримання(догляду)
  • зміни місця проживання/перебування ( за межами адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюється повноваження територіального центру)
  • грубого, принизливого ставлення громадянина до обслуговуючого персоналу, соціального робітника та інших працівників територіального центру
  • виявлення медичних протипоказань для надання соціальних послуг
  • систематичне перебування у стані наркотичного, алкогольного сп’яніння.

Територіальний центр має право в установленому порядку отримувати гуманітарну та благодійну допомогу, в тому числі із-за кордону, яка використовується для надання допомоги громадянам, які стоять на обліку у територіальному центрі.