Професійна етика та конфлікт інтересів

4  квітня  2019  року  прийнято  рішення Фастівської  міської  ради № 3-LIVII  « Про затвердження Кодексу етики депутата Фастівської міської ради VII  скликання»

РОЗДІЛОМ IV ( ст.10) та РОЗДІЛОМ V (ст.11) Кодексу етики депутата Фастівської міської ради VII скликання визначено процедуру розгляду звернень ( скарг) депутатів міської ради, працівників міської ради та помічників – консультантів щодо неетичної поведінки та порушення депутатами вимог данного Кодексу.
Також Кодексом встановлено головний орган в структурі Фастівської міської ради, що забезпечує дотримання депутатами правил депутатської етики – це постійна комісія міської ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку,боротьби з корупцією, зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями.
– Голова постійної комісії – Неживий Іван Олександрович ( моб. тел. 067-768-86-99).

Кодекс  етики  депутата  Фастівської  міської  ради VII  скликання

ПРАВИЛА етичної поведінки посадової особи місцевого самоврядування