Завершилася друга сесія засідання Громадської ради

Словами подяки та побажань подальшої плідної співпраці завершилася друга сесія засідання Громадської ради

Однак цьому передувала тривала конструктивна бесіда щодо важливих питань. Зокрема, мова йшла про недопущення підвищення тарифів на енергоносії. Розуміючи, що дане питання не знаходиться в площині впливу кожної окремої громади, було вирішено сформувати звернення до ключових держструктур з наголосом на гідну підтримку з боку держави незахищених верств населення.

Тривалим було обговорення тих викликів, перед якими сьогодні постало українське суспільство. Міський голова Михайло Нетяжук презентував членам Громадської ради концепцію створення на базі Фастівської громади Національної платформи єднання України. Ідею створення такого постійно діючого майданчику для суспільного діалогу було підтримано членами Громадської ради одноголосно.

Ми також щиро дякуємо Громадській раді за роботу, за активність у періоди важливих для міста етапів та за приклад конструктивної та злагодженої роботи.