11 квітня відбудеться засідання сесії Фастівської міської ради

  • 10.04.2024

11 квітня відбудеться засідання сесії Фастівської міської ради, під час якого депутати розглянуть питання:

1. Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Фастівської міської ради за 2021 – 2023 роки.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Фастівської міської територіальної громади за 2023 рік.

3. Про внесення змін до рішення міської ради від  22.12.2023 року №581-ХLV-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної  громади на 2024 рік».

4. Про перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади.

5. Про надання дозволу на списання основних засобів, які перебувають на балансі КНП ФМР «Європейський простір».

6. Про надання дозволу на передачу вторинної сировини, яка перебуває на балансі КНП ФМР «Європейський простір», на баланс КП ФМР «Фастівводоканал».

7. Про надання дозволу на передачу невмонтованих основних засобів з балансу КНП ФМР «Європейський простір» на баланс КП ФМР «Фастівводоканал».

8. Про включення нежитлового приміщення головного чотириповерхового корпусу з поліклінікою, що знаходиться за адресою: вул.Київська, 57, м.Фастів, Фастівський район, Київська область до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону».

9. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, що знаходиться за адресою: вул.Шевченка, 37, м.Фастів, Фастівський район, Київська область».

10. Про надання в оренду комунального майна, що знаходиться за адресою: вул.Шевченка, 37, м.Фастів, Фастівський район, Київська область Фастівському міському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фастівської міської ради».

11. Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності № 66 від 01.09.2022 року за адресою: вул.Київська, 57, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного з Комунальним закладом Фастівської міської ради «Фастівський Центр комунікації з медичних питань».

12. Про припинення дії договору оренди комунального майна №29 від 11.06.2018 року, укладеного з Товариством з обмеженою відповідальністю «ЕКО-СФЕРА НОВАЦІЙ».

13. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, за адресою: пл. Соборна, 1, м. Фастів, Фастівський район, Київська область з метою розміщення Фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради».

14. Про надання в оренду комунального майна, що знаходиться за адресою: пл.Соборна, 1, м. Фастів, Фастівський район, Київська область Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради».

15. Про внесення змін до договору оренди №77 від 24.03.2023 року за адресою: вул. Нова, 3, м. Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного з Комунальним підприємством Фастівської міської ради  «Фастівська житлово-експлуатаційна контора»;

16. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, за адресою: пл. Соборна, 1, м. Фастів, Фастівський район, Київська область з метою розміщення Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради».

17. Про надання в оренду комунального майна, що знаходиться за адресою: пл. Соборна, 1, м. Фастів, Фастівський район, Київська область Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.

18. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, за адресою: вул. Нова, 3, м. Фастів, Фастівський район, Київська область з метою розміщення комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія».

19. Про надання в оренду комунального майна, що знаходиться за адресою: вул. Нова, 3, м. Фастів, Фастівський район, Київська область Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія».

20. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, за адресою: вул. Нова, 3, м. Фастів, Фастівський район, Київська область з метою розміщення абонентського відділу Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал».

21. Про надання в оренду комунального майна, що знаходиться за адресою: вул. Нова, 3, м. Фастів, Фастівський район, Київська область Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал».

22. Про надання згоди та прийняття благодійної допомоги у вигляді силових трансформаторів до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради.

23. Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради благодійної допомоги у вигляді генератора JCB G65QS-65 кВА.

24. Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс та у господарське відання комунальних підприємств Фастівської міської ради.

25. Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на передачу спеціальної техніки в оренду Комунальному підприємству «Фастівський комбінат комунальних підприємств».

26. Про зміну юридичної адреси Фастівського міського центру соціальних служб.

27. Про затвердження звіту про виконання Комплексної Програми Фастівської міської територіальної громади з соціальної підтримки учасників бойових дій, сімей загиблих ветеранів війни та вшанування їх подвигу на 2021-2023 роки.

28. Про затвердження Звіту про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Фастівської міської ради за 2022 рік.

29. Про затвердження Звіту щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Фастівської міської ради за 2023 рік.

30. Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади гуманітарної (благодійної) допомоги від Благодійної організації «Благодійний фонд «Оберіг відродження».

31. Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади благодійної допомоги від міста Меербуш (Німеччина).

32. «Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади гуманітарної (благодійної) допомоги від міста Меербуш (Німеччина) через Help Ukraine Foundation (Польща)».

33. «Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади гуманітарної (благодійної) допомоги від міста Кемптен (Німеччина)».

34. «Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади гуманітарної (благодійної) допомоги від Валецького повіту (Польща)».

35. Про надання згоди на списання основних засобів, які перебувають на балансі комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал».

36. Про надання згоди на списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які перебувають на балансі управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.

37. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги «Догляд вдома», «Транспортні послуги (соціальне таксі)», «Фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних, з інтелектуальними, сенсорними, фізичними, моторними, психічними та поведінковими порушеннями» Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фастівської міської ради на 2024 рік.

38. Про затвердження Положення Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фастівської міської ради в новій редакції (код ЄДРПОУ 24889432).

39. Про затвердження Порядку надання транспортних послуг (соціальне таксі) Фастівським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фастівської міської ради в новій редакції.

40. Про затвердження Положення про постійно діючу комісію з розгляду питань щодо визначення місць розташування контейнерних майданчиків, встановлення і перенесення контейнерів та контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів на території Фастівської міської територіальної громади.

41. Про затвердження Програми забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури Фастівської міської територіальної громади на 2024-2028 роки.

42. Про затвердження Програми та Плану підвищення стійкості Фастівської міської територіальної громади до кризових ситуацій, викликаних припиненням або погіршенням надання важливих для її життєдіяльності послуг чи для здійснення життєво важливих функцій на 2024-2028 роки.

43. Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради благодійної допомоги.

44. Про надання згоди на списання основних засобів, які перебувають на балансі комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».

45. Про використання повної версії Державного Гімну України на музику М.Вербицького із словами твору П.Чубинського під час проведення урочистих заходів загальнодержавного значення, офіційних державних церемоній та інших заходів.

46. Про Дні жалоби у Фастівській міській територіальній громаді.

47. Про затвердження Положення та складу комісії з попереднього розгляду питання присвоєння звання «Почесний громадянин Фастівської міської територіальної громади».

48. Про затвердження Положення про умови та порядок занесення громадян до Книги видатних осіб Фастівської міської територіальної громади «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» у новій редакції.

49. Земельні питання.

50. Кадрові питання.

51. Р і з н е.

Розпорядження про скликання сесії ТУТ:http://fastiv-rada.gov.ua/pro-sklykannia-sorok-dev-iatoi-sesii-fastivskoi-miskoi-rady-viii-sklykannia/

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ