Рекомендації для проведення публічних заходів за принципами безбар’єрності «Гайд безбар’єрних подій»

• 15.04.2024

Успіх будь-якого івенту – у зручності й комфорті його учасників та гостей. Забезпечити це легко, якщо у фокусі підходів і рішень при його організації буде безбар’єрність – починаючи від запрошень і вибору локації до налаштування освітлення, облаштування різних зон і підготовки персоналу.
Гайд безбар’єрних подій дає зрозумілі і, що дуже важливо, цілком реальні для втілення поради, як зробити будь-який захід – онлайн або офлайн – з повагою і (!) увагою до всіх його учасників.
Гайд безбар’єрних подій створено у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Проєкт реалізовано громадською організацією «Безбар’єрність» за підтримки спільноти «Бізнес без бар’єрів», зокрема компанії ДТЕК, у співпраці з командою київського проєкту «Кураж».

“Довідник безбар’єрності” та “Альбом безбар’єрних рішень” можна завантажити ТУТ