Засідання тимчасової комісії  з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

• 03.02.2021

Під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової відбулося  засідання тимчасової комісії  з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що діє при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

Участь у роботі комісії взяли: начальник відділу з питань праці  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій Болілий, головний державний інспектор ГУ Держпраці в Київській обл. Вікторія Шандурська, начальник Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Вікторія Барабаш,   головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово  – економічного управління ГУ ПФУ у Київській обл. Світлана Маєвська,  посадові особи  місцевих органів державної виконавчої влади та виконавчого комітету Фастівської міської ради, в компетенцію яких входить питання погашення заборгованості із  виплати заробітної плати.

На засіданні комісії  заслухано керівництво КП ФМР « Фастівводоканал», яке має заборгованість із виплати заробітної плати. Членами комісії  детально  був вивчений  фінансово – економічний стан підприємства,  проаналізована ситуація із виникненням заборгованості із виплати заробітної плати, з’ясовані причини виникнення цієї  заборгованості,   а також дані відповідні доручення, які направлені  на якнайшвидше погашення заборгованості із виплати заробітної плати на КП ФМР «Фастівводоканал».

Інф. УСЗН