Виїзний прийом громадян міським головою на Потіївці

• 21.06.2019

19 червня міський голова М. Нетяжук зустрівся з жителями мікрорайону Потіївка і вислухав їхні питання та проблеми. У виїзному прийомі громадян взяли участь депутат міської ради О. Шевчук та фахівці управління соціального захисту населення.

Насамперед, що турбувало потіївчан – благоустрій мікрорайону. Безпосередньо вони просили голову посприяти у впорядкуванні вулиці Чернишевського та позрізати аварійні дерева. Користуючись присутністю на прийомі працівників управління соцзахисту, багато питань адресувалось їм щодо виплати субсидій.

Актуальними питаннями для мешканців мікрорайону є чистота та екологія. Було звернуто увагу міського очільника на стихійні сміттєзвалища, що в основному створюють дачники, які не сплачують за вивіз непотребу. Найбільше ж потерпають потіївчани від дій місцевого підприємця, який займається викачкою каналізаційних стоків, а нечистоти зливає в навколишніх лісах та водоймах.

Питання, які можливо було вирішити невідкладно – були вирішені позитивно. Громадянам було надано вичерпні відповіді та роз’яснення згідно чинного законодавства. Ті питання, що потребують додаткового вивчення і консультацій, будуть розглянуті відповідними фахівцями, на підставі поданих заяв.