Відбулося засідання комісії з ТЕБ та НС

• 02.01.2024

Сьогодні відбулося виїзне засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання виникнення можливої надзвичайної ситуації від падіння частини цегляної стіни колишнього заводу «Червоний Жовтень» за участі представників керівництва даного підприємства, Фастівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, Фастівського РУП ГУ НП України в Київській області, посадових осіб.

За результатами роботи комісії власнику (балансоутримувачу) приміщення зокрема було доручено невідкладно здійснити обстеження будівлі з подальшим виконанням демонтажних робіт аварійно небезпечних ділянок, забезпечивши при цьому ряд безпекових та ін.заходів.

Інформаційно: рішення комісії з ТЕБ та НС є обов’язковими для виконання підприємствами, установами, організаціями тощо, розташованими на території відповідної адмінтериторіальної одиниці.