Відбулася стратегічна сесія освітян Фастівської громади щодо формування мережі академічних ліцеїв та профільної освіти в закладах

• 06.03.2024

6 березня відбулася стратегічна сесія освітян Фастівської громади щодо формування мережі академічних ліцеїв та профільної освіти в закладах.

🇺🇦Україна активно крокує до Євросоюзу, а отже освіта, що надається в нашій громаді, повинна забезпечувати випускникам конкурентоспроможність знань не лише в Україні, а й в Європі.
Нині перед освітянами постають нові виклики, зокрема розробка мережі закладів, яка, насамперед, дозволить дітям досягти максимального потенціалу розвитку в результаті надання якісних освітніх послуг.

Для ефективної співпраці учасники заходу були поділені на три фокус-групи:

керівники і заступники директорів ліцеїв, практичні психологи
вчителі освітніх галузей
представники влади та громади, батьки

До стратегічної сесії також долучилися представники Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів: проректор Олена Часнікова та методист відділу географії та економіки Надія Лисенко.

Результатом стратегування стало напрацювання цілей та завдань, які мають стати чіткими векторами на етапі трансформації з урахуванням теперішніх викликів і сучасних підходів.