ВЕЛИКІ проекти Бюджету участі

• 26.08.2021

№ 1 «Фастів– чисте узбіччя. Універсальна стріла агрегована ззаду трактора з косаркою для обкошування трави», автор проєкту Пісарев М.Ю. проєктом передбачається закупівля механізму-універсальна стріла агрегована на задній системі навішування трактора має незалежну гідравлічну систему з приводом від заднього валу відбору потужності. З відповідним робочим модулем може бути використаний для догляду за узбіччями і укосами. Змінний модуль косарки установлений на плаваючій позиції плеча дозволяє на точне копіювання рельєфу ґрунту, бюджет проєкту 600000 грн.

№ 4 «Конференц – зала МІКС (міський інтерактивно-культурний соціопростір)» проєктом передбачається, створення комфортного багатофункціонального, універсального (полівалентного) простору для організації інтерактивних, пізнавальних, розважальних, урочистих заходів, учнівських, батьківських та педагогічних форумів, реалізації культурно-просвітницьких потреб громади, бюджет проєкту – 600 тис. грн.

№7 «Музейний простір» Оновлення та впорядкування подвір’я Фастівського державного краєзнавчого музею, автор проєкту Ратошнюк В.В. проєктом передбачається впорядкування подвір’я Фастівського державного краєзнавчого музею тротуарною плиткою, зоною відпочинку та сценою, бюджет проєкту 300 000грн.

№ 11 «Спортивно-розважальний комплекс для дітей», автор проєкту Бабич Л.В, проєктом передбачається закупівлю, доставлення, підготовку та встановлення дитячого спортивно-розважального комплексу по вул. Т.Шевченка, 27 стадіон СК «Машинобудівник» для дітей з особливими фізичними можливостями, бюджет проєкту 599 590 грн.

№18  «Створення простору для здорового та комфортного відпочинку всіх мешканців громади ” від малого до великого”, автор проєкту Ворона А.В., проєктом передбачається облаштування спортивно – ігрового комплексу та благоустрій території біля церкви Святої Великомучениці Варвари в мікрорайоні Журавлівка, бюджет проєкту 600 000 грн.

№ 20 «Скейт-парк», автор проєкту Демиденко А.М., проєктом передбачається облаштування скейт-парку в центрі Фастова, Спортивний комплекс “Машинобудівник” імені Віталія Качановського,  бюджет проєкту 500 909 грн

№ 21 «Дитячий майданчик нашої мрії,мікрорайон Снігурівка», автор проєкту Максименко М. М., проєктом передбачається облаштування спортивного майданчика для дітей дошкільного віку сучасним спортивно-ігровим обладнанням, бюджет проєкту 600 000 грн.

№ 33 «Монтаж пірсу на Унаві», автор проєкту  Швець С. І., проєктом передбачається монтаж вже готових конструкцій над водою річки Унава, бюджет проєкту 300 000грн.