Ведення обліку ТЗ є обов’язковим у разі реалізації технічно-складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів (каміння) незалежно від способу розрахунку (готівковій та/або в безготівковій формі через установи банку)

• 19.03.2024

ГУ ДПС  у Київській області нагадує що ФОП, у тому числі платники ЄП другої – четвертої груп, у разі реалізації технічно-складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів (каміння), зобов’язані вести облік всіх товарних запасів за Формою обліку, затвердженою  наказом  Міністерства   фінансів  України від 03.09.2021 № 496, з відображенням інформації про їх надходження та вибуття, незалежно від способу розрахунку (готівковій та/або в безготівковій формі через установи банку: через свій поточний рахунок у форматі IBAN).

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast