Урочистості з нагоди 103 – ї річниці підписання Передвступного договору між УНР та ЗУНР та 30 – ї річниці проведення Всеукраїнського референдуму про проголошення незалежності України.

• 01.12.2021

Відбулися урочистості з нагоди 103 – ї річниці підписання Передвступного договору між УНР та ЗУНР та 30 – ї річниці проведення Всеукраїнського референдуму про проголошення незалежності України.

З вітальним словом виступили Народний депутат України Олег Дунда, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов, голова Фастівської районної ради  Віктор Веремейчик, український актор та режисер, директор Державного підприємства «Кримський дім» Ахтем Сеітаблаєв та міський голова Михайло Нетяжук.

Далі на сцені відбувалося справжнє єднання культур! Вихованці Кримськотатарського культурно – освітнього центру «Кримська родина» котрі глибоко шанують свою культуру і популяризують її не лише на Україні, а й за кордоном та артисти Київського академічного обласного музично – драматичного театру імені Панаса Саксаганського подарували всім присутнім святкову концертну програму.