У відремонтованому приміщенні пошти по вулиці Житомирській буде розміщено комітет самоорганізації населення мікрорайону Кадлубиця

• 30.12.2020
Саме ці домовленості було зафіксовано у Меморандумі про співпрацю між виконавчим комітетом Фастівської міської ради та АТ «Укрпошта». Його підписали Фастівський міський голова Михайло Нетяжук та директор філії АТ “Укрпошта” Йосип Борнак.
Координаторами даного проекту від АТ “Укрпошта” є начальник центру управління нерухомим майном та інфраструктурою Київської міської дирекції АТ «Укрпошта» Андрій Біленький, від виконавчого комітету Фастівської міської ради – керуючий справами Леся Тхоржевська.
Підписання даного документу дозволить мешканцям мікрорайону на місці, у комфортних умовах, отримувати певний комплекс поштових та адміністративних послуг.