У Фастові відбулася економічна конференція «Індустріальна релокація: можливості для прискореного розвитку громад та регіонів»

• 04.03.2021

Фастів – найкраще місце для Вашого бізнесу!

Даний месидж став центральним під час економічної конференції «Індустріальна релокація: можливості для прискореного розвитку громад та регіонів», яка відбулася сьогодні у Фастові.

Співорганізаторами конференції, спільно із Фастівською міською радою, виступили державна установа «UkraineInvest» та Київська обласна державна адміністрація.

З вітальним словом до присутніх звернувся Дмитро Назаренко, перший заступник голови Київської ОДА. Виконавчий директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій Сергій Цівкач акцентував увагу на змінах до законодавства щодо державної підтримки інвестиційних проектів. Міський голова Михайло Нетяжук презентував Фастів як зручний майданчик для інвестицій.

У ході конференції були презентовані ті проекти, які будуть реалізовані у 2021 році. Вже згодом у місті запрацюють виробництва паперового пакування, гофротари, харчової продукції тощо. А це значне збільшення робочих місць та надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Конференцію у запису можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/radafastiv/videos/914239065993524

#Фастів_місто_єднання

#UkraineInvest

#Агенція_регіонального_розвитку