У Фастівській міській територіальній громаді цьогоріч не відбудеться Гомадський бюджет (бюджет участі).

• 01.09.2022

Відповідно до Постанови КМУ від 09.06.2021 №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану», є обмеження на виконання робіт, які фінансуються з бюджету розвитку.

Відповідно до протокольного рішення засідання робочої групи з питань розробки основних положень  та принципів громадського бюджету Фастівської МТГ, через агресію РФ та запровадження воєнного стану в Україні, цього року не буде здійснюватись прийом заявок на конкурс Громадського бюджету Фастівської МТГ.

Також реалізація проєктів-переможців бюджету участі 2021 року розпочнеться після закінчення воєнного стану.