У День Героїв Небесної Сотні до Фастова завітала співачка Христина Панасюк

• 20.02.2021

Неймовірна, талановита, безстрашна жінка з камуфляжним серцем, співачка Христина Панасюк завітала сьогодні, у День Героїв Небесної Сотні, до Фастова.

Своїми добрими справами, думками, творчістю вона завжди була поруч із захисниками. Із 2014 року дала більше 400 концертів на сході країни, на полігонах та у шпиталях. Займається волонтерською діяльністю, допомагає бійцям на передовій. І сьогодні вона подарувала фастівчанам свої пісні.

На початку концерту, під час урочистої його частини,  до гостей заходу звернулися голова Фастівської громади Михайло Нетяжук, депутат обласної ради Олександр Волинець та Почесний громадянин міста, учасник бойових дій, капітан Андрій Абрамов. Учасник мирних протестів 2013-2014 року Борис Березюк своїми спогадами повернув присутніх до подій на Майдані…

Хвилиною мовчання фастівчани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Та, впевнені, що протягом усієї концертної програми щиро дякували усім, хто зберіг Україну та досі тримає небо над нашими головами – учасникам Революції Гідності, волонтерам, військовослужбовцям – нашим ЗАХИСНИКАМ!

#ЦеПроСвободу

#бути_гідним