Тамара Гоптарєва взяла участь у пленері «Романівська Січ» від проєкту «Світ очима художників»

• 17.07.2023

Фастів славиться талановитими митцями

Тамара Гоптарєва, викладач образотворчого мистецтва Фастівської школи народної майстерності, взяла участь у пленері «Романівська Січ» від проєкту «Світ очима художників».

12 днів десять митців з різних міст України (Київ, Львів, Харків, Фастів, Луцьк) писали красу природи – пейзажі. Затоплений кар’єр, історичні об’єкти, старий млин, річка Унава, тварини та навколишні ліси у селі Романівка на Житомирщині – стали головними героями картин.

Унікальний пленер завершився, днями відбулася виставка творів пленеру у літературно-меморіальному музеї-садибі родини Рильських у селі Романівка Квітневої громади, що на березі Унави.

А ще Тамара Миколаївна провела неймовірний майстер-клас з пейзажного живопису для дітей із села Романівка.