Свято  спорту та фізичної культури

• 11.09.2021

Сьогодні у громаді відбулося справжнє свято сили, краси, здоров’я, гармонії – свято  спорту та фізичної культури!

На СК «Машинобудівник» було дуже людно. Адже тут, у День фізичної культури та спорту, зібралися ті, хто має спортивні досягнення, хто сьогодні виховує юних спортсменів, хто любить та поважає спорт.

Цього святкового дня грамоти та подяки отримали вихованці спортивних секцій та гуртків, котрі презентували громаду та зайняли призові місця, тренери-викладачі та ветерани спортивної галузі.

Зворушливим був момент, коли на заклик міського голови Михайла Нетяжука увесь стадіон аплодував тренерам. А видовищним було закінчення офіційної частини спортивного свята, коли на стадіоні було проведено спортивні майстер-класи чи не усіх видів спорту, які є у громаді.

Щодня, щохвилини ми впевнюємося у тому, що ми маємо справжнє багатство – талановитих, прекрасних, сильних та мужніх мешканців громади.

Дякуємо усім, хто розвиває спортивну галузь!

Дякуємо тренерам-викладачам та витримку та щоденну невтомну працю.

Дякуємо вам, фастівчани, за те, що ви такі чудові!

Ще раз вітаємо усіх з Днем фізичної культури та спорту! Здоров’я наших громадянам та миру нашій країні!

Інформаційно: сьогодні були вручені грамоти та подяки міського голови Михайла Нетяжука, Київської обласної ради, подяки депутата облради Тетяни Самойленко, грамоти управління молоді та спорту Київської ОДА