Стартувала Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Протягом тижня в рамках проведення Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”в ЗОШ № 1, ЗОШ№5, ЗОШ № 4, ДНЗ №2 “Ромашка” та Великомотовилівському НВК відбулися зустрічі з підростаючим поколінням.

Головним спеціалістом Служби у справах дітей і сім’ї Наталією Небрат та інспектором сектору ювінальної превенції Фастівського РУП Катериною Литвин проведено лекції та бесіди на тему:«Знай свої права», «СТОП!!!Домашнє насилля. Булінг».

В ході спілкування учні та вихованці навчальних закладів ознайомилися з правами дітей, причинами, які призводять до домашнього насилля, отримали рекомендації щодо алгоритму дій у разі, коли дитина постраждала від насильства або стала свідком насильницьких дій.

Діти ознайомилися з поняттям «домашнє насильство», механізмом покарання кривдників, номерами телефонів державних “гарячих”ліній з питань запобігання та протидії насильству та номерами телефонів надання психологічної допомоги та консультацій щодо протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Фастівській МТГ.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ