Щодо відпуску препаратів інсуліну та десмопресину

• 13.07.2021

Триває відшкодування аптечним закладам  витрати, понесених  у зв’язку з відпуском препаратів інсуліну та десмопресину дитячому та дорослому населенню Фастівської міської територіальної громади, за рецептами лікарів КНП ФМР «Фастівський Центр ПМСД»  та КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ».

Відповідно до  розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 29.01.2021р. року № 57 «Про розподіл та перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на 2021 рік» та плану помісячного розподілу між місцевими  бюджетами «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоровя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (на лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином)», який затверджений рішенням Київської обласної ради від 24.12.2020р. №050-01-VІІ «Про обласний бюджет Київської області на 2021 рік» для забезпечення препаратами інсуліну та десмопресину відповідної категорії дорослого та дитячого населення Фастівської міської територіальної громади було передбачено з січня по червень 1796,100 тис.грн.

За результатами оголошення про співпрацю від 09.02.2021р. виконавчим комітетом Фастівської міської ради укладені договори про відшкодування витрат понесених у зв’язку з відпуском препаратів інсуліну та десмопресину  з аптечними закладами, які виявили бажання співпрацювати, а саме:

–  МПП ФІРМА «АДОНІС» – аптека №4 –  м.Фастів, вул.Льва Толстого, 26;

– ТОВ «Аптекарь»- аптека №17 –  м.Фастів, вул.Соборна, 47;

– ТОВ «Подорожник Київ» – аптека 308 –  м.Фастів, вул.Соборна, 27.

Станом на 12.07.2021р. відшкодовано аптечним закладам витрат понесених у зв’язку з відпуском препаратів інсуліну та десмопресину  на загальну суму – 1318136,70 грн., а саме:

– відповідно до звіту МПП ФІРМА «АДОНІС» (аптека №4)  про відпущені лікарські засоби, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню – відшкодовано 1280648,12 грн.;

– відповідно до звіту ТОВ «Аптекарь» (аптека №с 17)   про відпущені лікарські засоби, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню – відшкодовано 36211,58грн.;

– відповідно до звіту ТОВ «Подорожник Київ» (аптека 308)    про відпущені лікарські засоби, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню – відшкодовано 1277,00грн.

Відповідно до  розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 09.07.2021р. року № 421 «Про розподіл та перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на 2021 рік» здійснено розподіл між місцевими бюджетами Київської області обсягу субвенції – цільові видатки  на лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином  – бюджету Фастівської міської територіальної громади виділено – 922200,00 грн.