Щодо нагородження переможців конкурсу-опитування «Новий рік навколо»

• 30.12.2020

м. Фастів

від     28.12.2020                                                                                                            № 329 од

Щодо нагородження переможців

конкурсу-опитування «Новий рік навколо»

Враховуючи результати он-лайн голосування мешканців та гостей міста під час реалізації конкурсу-опитування «Новий рік навколо» з 24 грудня 2020р. по 8 січня 2021 року та з метою покращення обслуговування населення  та благоустрою м. Фастів, відповідно до  п.20, ч.4, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні: 1. Затвердити результати он-лайн голосування 19 січня 2021 року.2. Провести нагородження переможців конкурсу – опитування «Новий рік навколо» з врученням грамот, подяк ,цінних подарунків та квітів згідно додатку, в січні 2021 року.3. Фінансово-господарському відділу забезпечити придбання грамот, подяк, цінних подарунків та квітів  для нагородження.4. Відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів виконавчого комітету Фастівської міської ради підготувати список переможців конкурсу – опитування «Новий рік навколо» та надати фінансово-господарському відділу.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О. Б.

Міський голова                                                                                               М. В. Нетяжук