Щоб справа не дійшла до суду

• 18.09.2020

Виконавчий комітет Фастівської міської ради запрошує землекористувачів, які використовують земельні ділянки в межах міста Фастова без належно оформленого права на них, з порушенням норм чинного законодавства та ухиляються від сплати податків, на засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, яке відбудеться 23 вересня 2020 року о 14.00 годині в кім. 302 адмінбудинку Фастівської міської ради, а саме:

– ТОВ «Інжпромбудсервіс» (керівник Максимов О.В.)  – земельні ділянки на вул. Соборна, 44а та у Промзоні Завокзалля;

– Єлісевича О.В. – земельна ділянка знаходиться на вул. Соборна, 12а;

– Скребця А.К. – земельні ділянки на пров. Дачний, 12;

– НВА «Прометей»» (керівник Рокицький В.Б.) – земельна ділянка розташована на вул. Васильченка;

– ТОВ «Нафтохіммаш «Червоний Жовтень»» (керівник Куренков Г.І.) –  земельні ділянки на вул. Соборна, 21, І.Мазепи, 6 та на вул. Брандта, 51;

– ПСК «Цитрин» (керівник Конушенко В.С.) – земельна ділянка на вул. Мічуріна, 22;

– АТ «Сільгосптехніка» (керівник Кушнір В.П.) – земельна ділянка на вул. Гусєва, 27);

– Яковюк В.Л. – земельна ділянка на вул. Якубовського, 80;

– Дубовика І.С. – земельна ділянка на вул. Житомирська, 44;

– Юшкова С.М. – земельна ділянки на вул. Я.Мудрого, 31а та на вул. Я.Мудрого (поблизу буд. №47);

– ТОВ «Барбет» (керівник Гордійчук В.П.) – земельна ділянка на вул. Брандта, 50.

У разі відмови землекористувачів взяти участь у засіданні комісії, будуть вживатися заходи щодо стягнення безпідставно збережених коштів (збитків) за користування земельними ділянками в судовому порядку.