Громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності ТОВ «БІНФІЛД ЛОГІСТИК», яка полягає у виробленні та зберіганні мінерального добрива «АГРОМІКС»: звіт

• 19.03.2024

До 28 березня 2024 року триває громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності ТОВ «БІНФІЛД ЛОГІСТИК», яка полягає у виробленні та зберіганні мінерального добрива «АГРОМІКС» (тукосуміші), засобів захисту рослин та селітри. Мінеральне добриво «АГРОМІКС» призначається для удобрення зернових, технічних, овочевих, плодових та ягідних культур, квітів, газонних трав та інших рослин, що вирощуються у відкритому, закритому ґрунтах та гідропонних системах шляхом основного удобрення, передпосівного внесення та підживлення. Реалізація планованої діяльності буде відбуватися за адресою: 08503, Київська обл., м. Фастів, вул. Великоснітинська, буд. 59 на земельній ділянці з кадастровим номером 3211200000:02:003:0126.

Зауваження та пропозиції від громадськості можуть подаватися в письмовій формі, у тому числі в електронній формі засобами Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, із застосуванням інших засобів електронних комунікацій або засобів інших державних веб-порталів електронних послуг.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення.

Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій – департамент екологічної оцінки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (вул. Митрополита В.Липківського, 35 м. Київ, 03035).

e-mail: OVD@mepr.gov.ua

тел.: (044) 206-31-40, 206-31-50, Грицак Олена Анатоліївна