Різдвяний турнір для аматорів тенісу

• 09.01.2022

У Фастові вже більше як 20 років, щорічно під час Різдвяних свят, проводиться турнір для тих, хто грає у настільний теніс. Нещодавно, 25 грудня, відбувся Різдвяний турнір для ветеранів. А сьогодні Різдвяний турнір вперше зібрав тих, хто любить пінг-понг та хотів би спробувати свої сили у змаганнях.
Засновником Різдвяного турніру є фастівчанин, спортсмен-аматор Володимир Козиревський. А турнір для аматорів цього року був організований за ініціативи відділу з питань фізичної культури та спорту. І оскільки такий вид змагань скористався популярністю, проводити його планують щорічно.
Суддівську колегію Різдвяного турніру для аматорів представили фастівчанка, спортсменка, громадська активістка Раїса Протозанова та суддя Ростислав Дейнега
До участі у Різдвяному турнірі для аматорів зареєструвалися 10 осіб, однак у ході змагань списки учасників могли поповнюватися. Вік учасників коливався від 13 до 70 років.
Результати Різдвяного турніру будуть опубліковані згодом.
Також інформуємо, що у лютому відбудеться традиційний турнір з настільного тенісу «Водолій». Інформацію про нього очікуйте у спільноті.