Рятувальники Фастова отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль

• 26.12.2019

Чудовий подарунок напередодні нового року отримали рятувальники міста, а можна сказати й усі фастівчани, адже мова йде насамперед про їхню безпеку. Сьогодні офіційно автопарк 30-ї Державної пожежно рятувальної частини Фастова за сприяння обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій поповнився новим потужним автомобілем українського виробництва.

Оснащений він засобами для індивідуального захисту особового складу, освітлення місця події, має підвищену прохідність, наприклад, по ґрунтових сільських дорогах. На ньому встановлений потужніший насос, що дає можливість на більшу відстань подати воду від пожежної автоцистерни. Тобто тут більші можливості для гасіння пожежі. До того ж автомобіль повністю укомплектований пожежно-рятувальним оснащенням, яке значно полегшує виконання рятувальної справи. Ця сучасна спецмашина дасть можливість бійцям ДСНС більш якісно й ефективно виконувати поставлені завдання не тільки при гасінні пожеж у Фастові, а й при ліквідації різних надзвичайних ситуацій.

Ці характеристики озвучив заступник начальника Головного управління з питань реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС України у Київській області Сергій Майстренко, який брав участь в офіційному заході. Представляючи спецавтомобіль, він зазначив, що це вже п’ята нова машина цього року передана рятувальним підрозділам області. Фастівчани ж, за його словами, отримали такий подарунок цілком заслужено, оскільки постійно проявляють добрі показники у навчанні, відзначаються при подоланні пожеж, надзвичайних ситуацій, при аварійно-рятувальних роботах. Справжній приклад відваги та рішучості при виконанні службового обов’язку  показали рятувальники 30-ї Державної пожежно рятувальної частини на ліквідації наслідків руйнування будинку по вулиці Садовій, який стався минулого року.

У передачі автомобіля взяв участь і міський голова Михайло Нетяжук, який також завітав не з порожніми руками. Він передав від вдячних мешканців міста чотири дихальні апарати Dräger та побажав усім рятувальникам служби на благо громади Фастова з мінімумом ризику для здоров’я та з найменшою кількістю надзвичайних ситуацій по місту. І цьому сприятиме в тому числі й та нова сучасна техніка, зразок якої зараз отримує міський підрозділ ДСНС України.