Питання надання спеціальних дозволів на користування надрами. Інвестиційний атлас надрокористувача

Кабінетом Міністрів України запроваджуються онлайн-аукціони з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, які дозволять обслуговувати потенційних надрокористувачів, що звертаються з метою отримання спеціальних дозволів на користування надрами до Державної служби геології та надр України. Запровадження даних аукціонів забезпечить відкритість та прозорість при наданні адміністративних послуг суб’єктам господарювання.

На даний час, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 17 жовтня 2018 року №848 «Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів».

Одним із елементів загальної урядової політики, який спрямований на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу нашої держави, є ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

(http://www.geo.gov.ua/investicijnij-atlas-nadrokoristuvacha/).

До атласу включені об’єкти, які поділено на категорії за видами корисних копалин:

  • Вуглеводнева сировина
  • Металічні корисні копалини
  • Неметалічні корисні копалини
  • Підземні води
  • Горючі тверді корисні копалини
  • Дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння.

Типовий профайл кожного об’єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ