Прийом громадян керуючим справами

• 29.01.2020

Прийом громадян з особистих питань цієї середи, 29 січня, проводила керуючий справами міськвиконкому Л. Тхоржевська. Вона отримала дві скарги на сусідів. Одна заявниця нарікала на сусідку, яка загородила частину дороги, друга, що доводиться вдихати невідомі отруйні речовини, які надходять з подвір’я, що поруч, та на роботу на ньому двигуна у нічний час.

Інші відвідувачі цікавились порядком введення житлового будинку в експлуатацію, можливістю одержання матеріальної допомоги, отримання в оренду комунального майна, укладанням договору на вивіз сміття. Під час прийому було розглянуто питання ремонту в будинку №3 по вулиці Л. Толстого.

З усіх порушених питань заявникам надано консультації та роз’яснення, по іншим – дано доручення до розгляду і виконання відповідним службам.