Проведено навчання новообраних депутатів

Децентралізація  в Україні, передача повноважень і ресурсів на рівень територіальних громад  ставить перед депутатами місцевих рад нові вимоги та виклики. Щоб створити комфортні умови життя для мешканців, місцева влада повинна мати не лише відповідні ресурси, але й уміти ефективно управляти ними. Саме від професіоналізму, рівня знань, компетенцій, відповідальності та вмінь місцевих депутатів залежить якість прийнятих ними рішень та  успішний розвиток територіальної громади.

Сьогодні, 22 лютого, відбулося перше навчання депутатів Фастівської міської ради, обраних на виборах 25 жовтня 2020 року, у якому взяли участь керівники виконавчих органів міської ради. Мета таких семінарів проконсультувати та надати кваліфіковані відповіді усім, хто отримав мандат депутата і готовий до активних наполегливих дій.

Начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її  органів Л. Сірченко ознайомила учасників з роботою сайта ФМР.  Також їм були надані практичні поради по роботі з документами, проговорено питання роботи в комісіях.

Розібратися у Бюджетному законодавстві, формуванні бюджету територіальної громади депутатам допомагала начальник фінансового управління Л. Цедзінська.

Цей навчальний курс,  який допоможе всім бажаючим зрозуміти правове поле місцевого самоврядування, права, обов’язки та організацію роботи депутата в раді, на виборчому окрузі та в громаді в цілому, що таке ресурси громади та як розпоряджатися ними, а також сутність та принципи стратегічного планування розвитку громад, проходитимуть регулярно.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ