Продовжується робота щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати

• 03.03.2021

Виконавчим комітетом Фастівської міської ради продовжується робота щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати на території Фастівської міської територіальної громади.

З цією метою 02 березня під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової  відбулося  засідання тимчасової комісії  з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

Участь у роботі комісії взяли:  начальник відділу з питань праці  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій  Болілий, головний державний інспектор ГУ Держпраці в Київській обл. Вікторія Шандурська, начальник Фастівського відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування  України у Київській обл. Ірина Ткач, заступник начальника Фастівської ДПІ ГУ ДПС у Київській обл. Роман Демченко, головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3  фінансово  – економічного управління ГУ ПФУ у Київській обл. Світлана Маєвська,  посадові особи місцевих органів державної виконавчої влади та виконавчого комітету Фастівської міської ради, в компетенцію яких входить питання погашення заборгованості із  виплати заробітної плати.

На порядку денному засідання комісії було одне питання – заслуховування керівництва КП ФМР « Фастівводоканал» щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати на цьому підприємстві. Членами комісії були заслухані пояснення т.в.о. директора та головного бухгалтера підприємства, проаналізована динаміка погашення заборгованості із виплати заробітної плати, яка є позитивною, звернуто увагу керівника підприємства на наявність кримінальної відповідальності за невиплату заборгованості із виплати заробітної плати та зобов’язано його вжити додаткових заходів для ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати  в найкоротший період.

Інф. УСЗН