Про здійснення заходів, спрямованих на отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток  комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки

• 06.09.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   06.09.2021                                                                                                                     №  264 од

Про здійснення заходів, спрямованих

на отримання субвенції з державного

бюджету місцевим бюджетам на розвиток

комунальної інфраструктури, у тому числі

на придбання комунальної техніки

З метою отримання субвенції з державного бюджету, порядок та умови надання якої затверджені постановою Кабінету Міністрів України  від 11 серпня 2021 року №883 (далі – Постанова), керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» підготувати та надати виконавчому комітету Фастівської міської ради документи для проведення процедури закупівлі послуг фінансового лізингу для придбання транспортних засобів та навісного обладнання відповідно до вимог  Постанови.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Міський  голова                                                                       М.В. Нетяжук