Про затвердження складу робочої групи виконавчого комітету Фастівської міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Фастів

• 21.01.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  20.01.2021                                                                                                       №  19 од

м. Фастів

Про затвердження складу робочої

групи виконавчого комітету

Фастівської міської ради для надання

одноразової матеріальної допомоги

мешканцям м. Фастів

З метою забезпечення надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Фастів, відповідно до їх звернень, зважаючи на скрутне матеріальне становище, надзвичайний стан, керуючись рішенням №38-IV-VІІI від 23.12.2020 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки», рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 10 від 15.01.2021р. «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у бюджеті Фастівської міської територіальної громади для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Фастівської міської територіальної громади», ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Для розгляду звернень з питань надання матеріальної допомоги, дотримання принципів прозорості, справедливості, обліку та підготовки пропозицій для прийняття остаточного рішення затвердити робочу групу виконавчого комітету Фастівської міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Фастів в складі (додаток).
  2. Робочій групі керуватися Порядком використання коштів передбачених у бюджеті Фастівської міської територіальної громади для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Фастівської міської територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  М. В. Нетяжук

до розпорядження виконавчого

комітету Фастівської міської ради

№_19 од_від  «20»__01_2021 р.

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ

Тхоржевська Л. О.                –  керівник робочої групи, керуючий справами;

Давиденко О. П.                    –  заступник керівника робочої групи, заступник

міського голови з гуманітарних питань;

Сологуб Т. В.                       –  секретар робочої групи, начальник відділу

по роботі із зверненнями громадян;

Члени робочої групи:

Папко О. С.                              – начальник управління соціального

захисту населення;

Парієнко І. В.                        –  головний спеціаліст відділу по роботі із

зверненнями громадян;

Бортовська Ж. П.                  –  директор Фастівського міського центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Мельниченко А. В.               –  начальник  юридичного управління;

Рудяк Л. І.                              –  завідуючий  сектором демократичних

ініціатив;

Єриш Н. Л.                            –  начальник управління освіти;

Костюк  І. М.                         –  завідуючий сектору охорони здоров’я;

Міхєєва О. О.                        –  начальник фінансово-господарського відділу,

головний бухгалтер.

Керуючий справами                                                          Л. О. Тхоржевська