Про затвердження складу комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Фастівської міської ради

• 23.10.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від_19.10.2021                                                                                                      №_506

Про затвердження складу комісії

з питань призначення (відновлення)

соціальних виплат внутрішньо

переміщеним особам при виконавчому

комітеті Фастівської міської ради

В  зв’язку  з   кадровими   змінами   в  апараті   виконавчого   комітету   Фастівської    міської  ради , відповідно до  рішення  виконавчого  комітету  Фастівської  міської ради   від   02.08.2016 року №331 « Про створення  комісії з питань  призначення  (відновлення)  соціальних  виплат  внутрішньо  переміщеним особам», на виконання постанови  Кабінету Міністрів України  від  08.06.2016 року  № 365  « Деякі   питання   здійснення   виплат  внутрішньо  переміщеним  особам »,  відповідно до Закону України «Про забезпечення   прав  і  свобод  внутрішньо  переміщених  осіб »  від  20.10.2014 року  №1706-VІІ   та ст.40    Закону  України   «Про  місцеве  самоврядування  в Україні»,  виконавчий   комітет  Фастівської   міської  ради  вирішив:

1.   Затвердити склад комісії з питань призначення (відновлення) соціальних      виплат внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Фастівської міської ради,згідно додатку.
  2. Рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 02.03.2021 року № 67 «Про затвердження складу комісії з питань призначення ( відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним  при виконавчому комітеті Фастівської міської ради» вважати таким , що втратило  чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з діяльності виконавчих органів ради,  з  гуманітарних питань  Швидку Ж. П.

Склад комісії

Міський  голова                                                                                           М. В. Нетяжук