• 24.02.2021

РШЕННЯ

Від                                                            №

Про затвердження Порядку використання спеціалізованих «Шкільних» автобусів та мікроавтобусу.

Розглянувши подання управляння освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради, на виконання Закону України  «Про освіту», «Про дорожній рух», «Про автомобільний транспорт», «Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 та з метою раціонального використання та належного утримання транспортного засобу, керуючись пп.1п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Затвердити Порядок використання спеціалізованих «Шкільних» автобусів та мікроавтобусу.
  2. Керівникам закладів освіти забезпечити належне зберігання та експлуатацію транспортних засобів.
  3. Фінансовому управлінню передбачити кошти на утримання та використання транспортних засобів для перевезення дітей, школярів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                          М.В.Нетяжук

додаток