Про затвердження паспортів бюджетних програм виконавчого комітету Фастівської міської ради на 2019 рік

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від     23/09/2019                                                                                     № 312 од

 

Про затвердження  паспортів бюджетних програм

виконавчого комітету Фастівської

міської ради на 2019 рік

 

Згідно наказу Міністерства фінансів України від 02.12.2014 року №1194 «Про внесення змін до Основних підходів до запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», відповідно до ст.20 Бюджетного кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» , керуючись п.20, ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити паспорти бюджетних програм  виконавчого комітету Фастівської міської ради на 2019 рік за кодами програмних класифікацій видатків та кредитування місцевих бюджетів в новій редакції (додаються) :

 

0217310 Будівництво  об’єктів житлово-комунального господарства
  1. Затвердити паспорти бюджетної програми виконавчого комітету Фастівської міської ради на 2019 рік за кодом програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів  (додаються) :

 

0217363 Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Фастівської міської ради.

 

Міський голова                                                                           М.В.Нетяжук

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ