Про визначення відповідальної особи за роботу в автоматизованому робочому місці органу з присвоєння адрес в ЄДЕССБ

• 30.08.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   28.08.2021                                                                                                                № 253 од

Про визначення відповідальної особи

за роботу в автоматизованому робочому

місці органу з присвоєння адрес в ЄДЕССБ

В зв’язку зі створенням автоматизованого робочого місця органу з присвоєння адрес  в електронному кабінеті користувача  Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, керуючись статтями 221 – 224 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити відповідальних осіб, на яких покладено обов’язки щодо внесення інформації до автоматизованого робочого місця органу з присвоєння адрес в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва:
  • Перехрест Ксенію Петрівну – начальника відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради;
  • Мартинюк Наталію Василівну – головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради;
  • Боріс Тетяну Володимирівну – головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради;
  • Самусько Ларису Степанівну – головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  1. Начальнику відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити подання заявки до ДП «Дія» для надання доступу до автоматизованого робочого місця органу з присвоєння адрес в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                      М.В. Нетяжук