Про врегулювання конфлікту інтересів

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   19.07.2019                                                                                                       № 250 од

 

 

 

Про врегулювання конфлікту

інтересів

 

 

З метою врегулювання конфлікту інтересів, про наявність якого повідомлено першим заступником міського голови Зиковою О.Б. від 15.07.2019 року за вх. № 24, відповідно до статей 28, 29, 30 Закону України  «Про запобігання корупції», п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні»

  1. Застосувати форму зовнішнього контролю відповідно до п.2 ч.2 ст.33 Закону України «Про запобігання корупції», а саме: усунути першого заступника міського голови Зикову О.Б. від розгляду та прийняття відповідних рішень, приймання участі в роботі комісії, а також інших дій пов’язаних з розглядом та відібранням пропозиції з придбання житла мешканцям, які потребують відселення з аварійного житлового будинку по вул.Садовій, 10 у м.Фастові, яка була подана Пічкою В.П.
  2. Визначити секретаря міської ради Ясінського С.А. – голову комісії з відбору пропозицій з придбання житла мешканцям, які потребують відселення з аварійного житлового будинку по вул.Садовій, 10 у м.Фастові, уповноваженою особою з проведення зовнішнього контролю.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Міський голова                                                          М.В.Нетяжук

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ