Про внесення змін в рішення  ВК Фастівської МР від 20.07.2020 року № 296 «Про затвердження складу комісії з питань використання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа»

• 21.04.2021

Від   16.04.2021                                                     № 211

Про внесення змін в рішення  ВК

Фастівської МР від 20.07.2020 року № 296 «Про затвердження складу

У зв’язку із кадровими змінами  керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 р. № 515 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 р. № 877», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 року № 715-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області», врахувавши  п.п.4 п.б ч.1 ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни та затвердити навий склад комісії з питань використання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа  (згідно з додатком 1)
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.П.Давиденко.

Міський голова                                                                             М. В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету

від__16/04/2021__№___211

СКЛАД