Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови №243од  від 18.08.2021 року  «Про скликання одинадцятої  сесії  Фастівської міської  ради VІІІ скликання»

• 08.09.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

08.09.2021                                                                                               № 268 од

Про внесення змін та доповнень

до розпорядження міського голови

№243 од  від 18.08.2021 року

«Про скликання одинадцятої

сесії  Фастівської міської  ради

VІІІ скликання»

Керуючись  пп.8, 20, ч.4, ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни та доповнення до розпорядження міського голови  №243од  від 18.08.2021 року  «Про скликання  одинадцятої  сесії Фастівської  міської ради  VІІІ скликання»:
  • Змінити дату проведення  11-ї сесії міської ради з  «9 вересня  2021 року»  на  «16 вересня 2021 року».
  • Виключити питання порядку денного №12 «Про затвердження Положення Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Фастівської міської ради у новій редакції» згідно подання Фастівського міського територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Фастівської  міської ради від 27.08.21 року № 102.
  • Виключити питання порядку денного № 14 «Про надання дозволу на приватизацію житлових приміщень мешканцям гуртожитку по вул.Олександра Свірського, 1-б в смт. Борова, Фастівського району, Київської області» згідно подання сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ від 26.08.2021 року.
  • Включити питання порядку денного № 12 «Про затвердження Концепції цифрового розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».
  • Включити питання порядку денного № 14 «Про внесення змін до видів економічної діяльності Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій».

2. Доповнити порядок денний ХІ-ї (11-ї) сесії Фастівської міської ради шляхом включення додаткових питань №№ 19-38:

19. Про передачу комунального майна з оперативного управління некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» в оперативне управління комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня».

20. Про повернення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки.

21.Про прогноз бюджету Фастівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

1. Про встановлення дат святкування Днів сіл та селища у Фастівській міській територіальній громаді.
  2. Про занесення до Книги видатних осіб міста Фастова «Золотий фонд Фастова».
  3. Про затвердження Програми «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки» в новій редакції.
  4. Про дострокове припинення повноважень старости Оленівського старостинського округу Малиша С.І.
  5. Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради  № 76-VІІ-VIIІ від  11.02.2021 року «Про утворення, визначення  чисельності та затвердженняперсонального складу виконавчого комітетуФастівської  міської ради VІІІ  скликання».
  6. Про передачу майна з оперативного управління та балансу Малоснітинського закладу дошкільної освіти «Веселка» Фастівської міської ради в оперативне управління та на баланс Малоснітинського академічного ліцею Фастівської міської ради.
  7. Про створення інклюзивних класів для навчання дітей з особливими освітніми потребами та введення додаткових ставок асистента  вчителя   в закладах загальної середньої освіти  Фастівської міської територіальної громади.
  1. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» на закупівлю спеціалізованого медичного обладнання на умовах фінансового лізингу.
  2. Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Фастівської міської територіальної громади Київської області.
  3. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства населених пунктів Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
  4. Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств» на укладання договору фінансового лізингу для придбання транспортних засобів та навісного обладнання.
  5. Про припинення діяльності Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  6. Про внесення змін до рішення № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів».
  1. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади, в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення до переліку нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: вул.Гагаріна, 134, с.Мала Снітинка, Фастівського району Київської області.
  2. Про надання в оренду комунального майна Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Господар».
  3. Про надання повноважень комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на отримання коштів від продажу комунальної машини Kärcher МІС 35, за результатами проведення електронного аукціону.
  4. Про організацію та проведення Дня міста Фастова у 2021 році.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                           М.В.Нетяжук