Про внесення змін до  штатного розпису  апарату Фастівської міської ради та її  виконавчого комітету

• 05.08.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  03.08.2021                                                                                            № 223 од

У зв’язку з набранням чинності наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №609 від 23.03.2021 року,  керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.  Внести зміни  до  штатного розпису апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету з 01.04.2021 року (додається).

1. Начальнику фінансово-господарського відділу – головному бухгалтеру Міхєєвій О.О. здійснити  відповідні  перерахунки.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами  (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Додаток 1

Міський голова                                                               М.В. Нетяжук