Про внесення змін до розпорядження  №54 од від 25.02.2021 року “Про розподіл обов’язків між міським головою,  секретарем міської ради, першим заступником міського голови з питань  діяльності  виконавчих органів ради, заступниками міського голови з питань  діяльності  виконавчих органів ради,  керуючим справами (секретарем) виконавчого  комітету Фастівської міської  ради”

• 13.04.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 12.04.2021                                                                                                                       №105 од

Про внесення змін до розпорядження  №54 од від 25.02.2021 року

“Про розподіл обов’язків між міським головою,

виконавчих органів ради, заступниками міського голови з питань  діяльності

виконавчих органів ради,  керуючим справами (секретарем) виконавчого

комітету Фастівської міської  ради”

Керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни в абз.1 розділу VІІІ до розпорядження №54од від 25.02.2021 рокувиклавши його в наступній редакції:

« Питання: організаційного, правового, кадрового забезпечення, ефективної комунікації у впровадженні цифрової трансформації у Фастівській міській територіальній громаді, служби в органах місцевого самоврядування, організації роботи апарату міської ради та її виконавчого комітету, розробки штатного розпису апарату міської ради та її виконавчого комітету, матеріально-технічне забезпечення діяльності міської ради та виконавчого комітету, надання адміністративних послуг, організація розгляду звернень громадян, контроль за своєчасним розглядом службової документації, реєстрації громадян, проведення інвентаризації майна виконавчого комітету,  ефективне використання службового транспорту, організовує надання інформації для наповнення сайту Фастівської міської ради в межах питань, визначених розподілом обов’язків між міським головою,  секретарем міської ради, першим заступником  міського голови з питань  діяльності  виконавчих органів ради, заступниками міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради,  керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Фастівської міської   ради, організовує підготовку засідань виконавчого комітету Фастівської  міської ради та забезпечує своєчасну підготовку та подання  проектів рішень виконавчого комітету».

Міський голова                                                                                        М.В. Нетяжук