Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № 249 від 23.04.2019 р.

• 14.05.2019

Від                                          №

Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету Фастівської міської ради № 249 від 23.04.2019 р.

У зв’язку з приведенням у відповідність до законодавчо-нормативних актів назви об’явленого конкурсу на кращу проектну пропозиції по спорудженню пам’ятника Героям Небесної Сотні, керуючись, ст.ст. 31,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни до п. 1, п.2 рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № 249 від 23.04.2019 р. та до його додатків №1 і №2, а саме: по всьому тексту слово «пам’ятника» замінити на слова «пам’ятного знака».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук