• 03.05.2023

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

Від 24.04.2023                                                  № 97-од

Про утворення  штабу з організації та  проведення у

Фастівській міській територіальній громаді І етапу

Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної

гри «Сокіл» («Джура») у 2022/2023 навчальному році

З метою   виховання учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування в неї активної громадянської позиції, готовності до захисту України та проведення на належному  організаційному рівні у Фастівській міській територіальній громаді у 2022/2023 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), відповідно до Закону України  «Про правовий режим воєнного стану»,Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року № 845 «Деякі питання дитячо-юнацького військово- патріотичного виховання», наказу Міністерства освіти і науки України від 12 жовтня 2022 року №902 «Про проведення у 2022/2023 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), керуючись п.20 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1 Утворити  штаб  з організації та  проведення у Фастівській міській територіальній громаді І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022/2023 навчальному році (додаток).

2.Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити організацію та проведення у 2022/2023 навчальному році І етапу Гри для всіх вікових груп.

1. Витрати пов*язані з організацією та проведенням у Фастівській міській територіальній громаді І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти, управлінню культури, молоді та туризму, відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж.П.

Міський голова                                               Михайло Нетяжук

від 24.04.2023 №97-од

Склад  штабу

з організації та проведення у 2022/2023 навчальному році