Про участь делегації молоді м. Фастів у культурно-освітніх заходах ум. Валч (Республіка Польща) в рамках молодіжного обміну

• 19.09.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

16.09.2022 р.                                  м.Фастів                                 № 189-од

Про участь делегації молоді м. Фастів

у культурно-освітніх заходах ум. Валч (Республіка Польща)

в рамках молодіжного обміну

На підставі Листа про наміри про партнерство та співробітництво між повітом Валч (Польща) та містом Фастовом Київської області (Україна) від 19.06.2015, Угоди польсько-української ради молодіжних обмінів №UKR/2022/U/0015, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” в рамках молодіжного обміну Україна-Польща та з метою   національно-патріотичного виховання учнівської молоді, формування у неї активної  громадської позиції та популяризації кращих українських традицій в інших країнах Європи:

1.  Забезпечити участь делегації молоді міста Фастова у культурно-освітніх заходах, спрямованих на обмін талановитою молоддю, вивчення культури та традицій українського та польського народів на території Республіки Польща, місто Валч з 18 вересня 2022 року по 26  вересня 2022 року.

2.  Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради сформувати  групу учнівської молоді відповідно до вимог приймаючої сторони.

3.  Затвердити список делегації молоді міста Фастова (додаток).

4.  Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити заходи з підготовки участі делегації молоді.

5.  Витрати, пов’язані з організацією та перебуванням групи учнівської молоді міста Фастовау місті Валч (Республіка Польща) – придбання товарів та послуг, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду по  КЕКВ 2282 та інших джерел, не заборонених законодавством.

6.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж. П.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

від                              №

Список делегації учнівської молоді м. Фастова

в рамках молодіжного обміну Україна-Польща

до м. Валч (Республіка Польща)

Супроводжуючі: Струтинська Оксана Валеріївна, Максюк Лілія Олексіївна

Прізвище, ім’я, по батькові дитини (укр.) Прізвище, ім’я (англ.)
Лазовська Юлія Володимирівна LazovskaYuliia
Мельник Лілія Вячеславівна MelnykLiliia