Про створення комісії із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності

• 17.05.2019

Київськоїобласті

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 16.05.2019                                                                          №  154од

Про створення комісії

із страхування у звязку з тимчасовою

втратою працездатності

Відповідно до  статті 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», постанови правління Фонду соціального страхування України від 19 липня 2018 року № 13 «Про затвердження Положення про комісію (уповноваженого) із  страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності,  керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  враховуючи протокол №2 засідання профспілкового комітету Незалежної профспілкової організації  апарату Фастівської міської ради та її виконавчих органів від  14.03.2019 року    та розпорядження міського голови від 26.04.2019 року  №  135 од    про делегування представників  від кожної сторони строком на два роки:

1.Створити комісію із  страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності виконавчого комітету Фастівської міської ради у кількості 6 осіб,  у складі :

Голова комісії: Тхоржевська Леся Олександрівна- керуючий справами виконавчого комітету Фастівської міської ради ;

Заступник голови комісії: Мельниченко Анна Валеріївна- начальник юридичного управління   виконавчого комітету Фастівської міської ради  ;

Члени комісії:

Міхеєва Ольга Олегівна- начальник фінансово-господарського відділу, головний бухгалтер виконавчого комітету Фастівської міської ради  ;

Яценко Інна Анатоліївна- начальник відділу управління персоналом виконавчого комітету Фастівської міської ради  ;

Папко Оксана Станіславівна- начальник відділу по роботі із зверненнями громадян виконавчого комітету Фастівської міської ради  ;

Рябоконь Анна Сергіївна- начальник управління  економіки  та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради  .

1. Взяти до відома, що комісія із соціального страхування виконавчого комітету Фастівської міської ради діє відповідно до частини третьої статті 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» і в своїй  діяльності керується цим Законом, Положенням про комісію (уповноваженого) із  страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатністю, затвердженим постановою правління Фонду соціального страхування  від 19 липня 2018 року № 13, а також іншими нормативно-правовими актами, що регулюють питання матеріального забезпечення та надання соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                        М.В. Нетяжук